Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin en çok sordukları sorular

Gönderim Politikası

Satın aldığım ürün hangi kargo firması ile adrese teslim edilecek?

Siparişinizde yer alan tüm ürünler ise UPS Kargo ile gönderilmektedir. Ups kargo ile tarafınıza teslim edilecek ürünler için SMS ile kargo takip numaranız gönderilecektir.

Siparişimdeki ürünler için farklı teslimat adresleri belirleyebilir miyim?

Siparişinizde yer alan her bir ürün için aynı veya farklı teslimat adresleri belirleyebilirsiniz. Ürününüzün teslim edilebilmesi için; sipariş anında kayıtlı adreslerinden birini seçebilir, yeni adres ekleyebilir veya siparişinizdeki ürünler için mağazalarımızı teslimat noktası olarak tercih edebilirsiniz.

Ürünlerim en geç ne zaman teslim edilir?

Siparişinizdeki ürünleri size en hızlı şekilde ulaştırmak istediğimiz için, en kısa sürede kargoya teslim ediyoruz. Yasal süre 15 gündür. Bulunduğunuz konuma göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerinizin kargo durumunu Hesabım/Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

Sipariş sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kargo firmaları ile yapılan anlaşma gereği kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. Kargo şubesinden teslimatını istediğiniz durumlarda siparişiniz iptal edilir.

S.S.S Modülü

Siparişimdeki ürünler ne zaman kargoya verilir?

Eğer ürünü gün içerisinde saat 14:30’a kadar sipariş verirseniz aynı gün kargoya verilir. Eğer 14:30’dan sonra sipariş verirseniz, bir gün sonra kargoya verilir.

Ürünler ileriki bir tarihte teslim edilebilir mi?

Sipariş verilen ürünler, belirli sürelerde hazırlanıp taahhüt edilen en kısa sürede adresinize gönderilmeye çalışılır. Gönderim tarihinde herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir.
*Randevulu teslimat sadece mağazalarımızdan satın aldığımız ürünler için uygulanabilir.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği güvenlik nedeni ile yapılamamaktadır.

Kargo teslimat adresinde "teslimat kişisini" bulamazsa ne olur?

Siparişinizi kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Teslim alacak kişi adreste bulunmadığında, teslimat adresinde bulunan 1. derece akrabaya, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra ürün teslim edilmektedir.

Ürünü kargodan teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ürününüzü teslim alırken ürün ambalajında sorun görüyorsanız, kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.